Apie mus

Individuali erdvė

Avarinė tarnyba

  DRUSKININKAI MAŽEIKIAI
     1804 8 615 77004

UAB „Intergas“ – tai lietuviško kapitalo bendrovė, turinti licenciją skirstyti ir tiekti gamtines dujas bei teikti vartotojams paslaugas, susijusias su gamtinių dujų naudojimu. Bendrovė siekia, kad šalies gyventojai kas dieną galėtų naudotis viena iš švariausių ir pigiausių kuro rūšių – gamtinėmis dujomis.

 

UAB „Intergas“ buvo įsteigta 2002 m. vasario 19 dieną. Jau tų pačių metų lapkričio mėnesį bendrovė iš Baltarusijos savo lėšomis nutiesė dujotiekį į Druskininkus ir taip įgyvendino seną šio miesto gyventojų svajonę – turėti gamtines dujas savo namuose.
 
2007 metų viduryje bendrovė baigė tiesti dujotakį į Mažeikius ir uždegė simbolinį fakelą. Dujas mažeikiečiams UAB "Intergas" pradėjo tiekti 2007 metų spalio mėnesį. Jos tiekiamos didžiausioms Mažeikių įmonėms ir gyventojams.
 
2008 metais UAB "Intergas"  rekonstravo ir modernizavo dujų tiekimo į Druskininkus sistemą bei įrengė nuotolinę stebėjimo sistemą. Šis inovatyvus sprendimas užtikrina dujų tiekimo patikimumą  kurorte.
 
2008 metų pradžioje UAB „Intergas“  buvo  apdovanota už nepriekaištingą dujų tiekimą Mažeikiams. Įmonė pagerbta už geriausiai ilgalaikius infrastruktūros plėtros planus Telšių apskrityje.
 
UAB „Intergas“ misija – populiarinti natūraliai išgaunamo energijos šaltinio, gamtinių dujų, naudojimą.